Trojdom
Miloslavov

Mám záujem Pozrieť referenciu
  • Obytná plocha 246,87 m²
  • Terasa 80 m²
  • Interiér 8 izieb
  • Parkovanie 4 miesta

Náš projekt bol veľmi špecifický, a preto vyžadoval osobitný prístup, ktorý nám bol na 100% poskytnutý.

Išlo o výstavbu rodinného domu s tromi samostatnými bytovými jednotkami. Potrebovali sme vyriešiť bytovú otázku pre tri rodiny, ktoré chceli ostať bývať spolu, no zároveň si plne uchovať súkromie. 

Celá spolupráca začala po kúpe pozemku, pán Michal Drobný a jeho tím projektantov veľmi svedomito a do detailov navrhli projekt našim potrebám priam šitý na mieru. Nebolo jednoduché zladiť všetky naše požiadavky tohto pomerne zložitého projektu, no spoločným úsilím a s veľkou dávkou trpezlivosti sme to dokázali. 

Potom nám už doslova rástol náš vytúžený domček pred očami. Pri každej návšteve stavby sme iba žasli, ako stavba plynule a bezproblémovo napreduje. Počas celého procesu výstavby sme boli pravidelne informovaní o jednotlivých krokoch a postupoch. Vždy keď bolo potrebné niečo prekonzultovať, boli sme včas prizvaní, za čo sme veľmi vďační, nakoľko každý jeden kút v dome je plne využitý a spĺňa svoju funkčnosť.

So samotným výberom a dolaďovaním interiéru nám boli veľmi nápomocný. Všetok potrebný materiál bol dodaný načas, čo bolo veľmi dobré pre plynulý chod stavby.

Chcela by som sa za mňa aj zvyšok mojej rodiny veľmi pekne poďakovať celému tímu firmy THE CONCEPT HOME za splnenie nášho sna o bývaní. Vďaka ich profesionálnemu prístupu a dokonale vykonanej práce máme možnosť si teraz z domu vytvárať domov. Ďakujeme! 

Ivan Alberti & Zuzka Manďáková

Realitné služby

Realitné služby

Kúpa novej nehnuteľnosti
Predaj starej nehnuteľnosti
Poradenstvo

Projekčné služby

Projekčné služby

Projektová dokumentácia
Zmeny v projekte
Individuálny projekt

Stavebné služby

Stavebné služby

Stavba domu na kľúč
Inžiniering a povolenia
Kolaudácia a certifikácia

Dizajnérske služby

Dizajnérske služby

Návrh interiéru na mieru
Realizácia interiéru na kľúč
Dekorácie a doplnky

Kontakt Zaujali Vás naše riešenia?
Dohodnite si s nami stretnutie