Naše hodnoty Nadštandardný prístup pri realizácii Vášho bývania

Radosť z výstavby Vášho domu je pre náš tím veľká zodpovednosť. Už dlhé roky budujeme spoločnosť, ktorá sa snaží vytvárať nadštandardné bývanie s množstvom technologických a dizajnových prvkov. Mojou hlavnou úlohou v tíme je prinášať inovatívne riešenia s citom pre detail. Mám veľkú radosť, keď vieme spolu vytvoriť moderné a kvalitné dielo, na ktoré sme hrdí. Výstavba domov je pre nás práca, ktorá nás napĺňa a dodáva nám pocit zmysluplnosti. Aj cez všetky hodiny driny, ktoré tomu venujeme veríme, že z výsledku budeme mať radosť. Rád sa s Vami osobne stretnem, aby som Vám ukázal našu prácu, na ktorej nám veľmi zaleží.

Michal Drobný CEO | Owner
Michal Drobný

O spoločnosti Spájame moderný dizajn,
kvalitu a individuálne riešenia

Od roku 2010 realizujeme výhradne vlastné projekty alebo stavby na mieru podľa špecifických požiadaviek klientov. Celý proces plne zastrešujeme od výberu pozemkov, návrhu projektu, výstavbu, až po zariadenie do štandardu alebo Vám navrhneme a zrealizujeme interiér podľa Vašej predstavy. Zameriavame sa na stavbu exkluzívnych moderných projektov, ktorých čistý dizajn podčiarkuje veľkoplošné presklenie kvalitnými hliníkovými oknami. Na kvalite si dáme obzvlášť záležať a preto sa na stavbe našich projektov podieľa tím odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z výstavby ekodomov. Aby sme posúvali kvalitu na stále vyššiu úroveň, spolupracujeme s externou spoločnosťou, ktorej odborníci nestranne dohliadajú na stavbu domu počas celej doby výstavby. 

Vieme, že kvalitný dom je tá najlepšia investícia pre Vás a Vašu rodinu. Vyberte si z aktuálnej ponuky našich projektov a vykročte aj Vy na cestu za kvalitným životom v modernom dome a bez starostí.

 • 20

  Rokov skúseností

  s drevodomami
 • 200+

  Spokojných klientov

  a rodinných domov
 • 30+

  Dodávateľov

  a partnerov

Ďalší členovia tímu

Denisa Jančura

Denisa JančuraCreative Manager

„Tvoriť a spolupodieľať sa na krásnych projektoch aké v THE CONCEPT HOME vytvárame, je pre mňa nesmiernym potešením. Asi najviac ma však v celom realizačnom procese baví ten šťastný "koniec", kedy sa výsledok práce celého tímu odzrkadlí na spokojných obyvateľoch nových domovov. Pre nás úspešný záver a pre druhých radostný začiatok novej etapy života."

Michal Prinke

Michal PrinkeProject Manager

„THE CONCEPT HOME pre mňa neznamená iba stavebnú spoločnosť, ktorá stavia kvalitné a moderné stavby. Sme tím odborníkov, ktorý vkladá do svojej práce a do každej jednej stavby kúsok samého seba. Jeden z našich skvelých projektov môže byť aj Vašim domovom, o ktorý sa počas jeho výstavby postaráme do posledného detailu.“

Milan Kunetka

Milan KunetkaProject Manager

„Práca v tíme THE CONCEPT HOME je pre mňa spoluprácou s ľuďmi, ktorí ťahajú za jeden koniec a spoločne tvoria celok. Aj vďaka tomu sme úspešní. Ľudskosť, pochopenie, záujem jeden o druhého, či vzájomná pomoc a podpora v pracovnom a aj
v súkromnom živote...takto funguje náš tím a to si vážim. Sme ako rodina.“

Martina Mošková

Martina MoškováFinance Specialist

„Teší ma, keď vidím, že som ľuďom pomohla k splneniu sna o ich vysnívanom bývaní. Je to okamih plný pozitívnej energie pre obe strany. Pokiaľ majú klienti záujem, sprevádzam ich financovaním aj v iných oblastiach tak, aby aj popri splácaní hypotéky dokázali viesť pokojný a optimálny život v oblasti financií s cieľom dosiahnuť finančnú slobodu.“

Povedali o nás

Toto nemôže byť náhoda.

...žiadna nekonečná administratíva, či únavné návštevy inštitúcií.
Od prvej myšlienky zmeny bývania ubehol ani nie rok a my už si naplno vychutnávame výhody bývania v dome. Je presne taký ako sme vždy chceli. Minimalistický, dizajnovo zaujímavý, ekologický a dostatočne priestranný zároveň...

Maroš s rodinouspokojný klient

Úplná spokojnosť. Výborné služby a kvalita.

...nevedeli sme si reálne predstaviť bývať v rodinnom dome po dlhých rokoch života v byte a vybudovanými priateľskými vzťahmi so susedmi. Neverili sme, až kým sme to nezažili na vlastnej koži, aké je bývanie v dome komfortné, ako dokážeme poskytnúť dostatočné a príjemné prostredie pre celú našu veľkú rodinu. Tá radosť je neopísateľná a sme vďační, že ju môžeme zažívať. Veľká vďaka THE CONCEPT HOME.

Roman s manželkouspokojní klienti

Sme radi, že nám dom postavil THE CONCEPT HOME.

...Michala som poznal už dávno pred tým ako nám realizoval výstavbu nášho domu. Dokonca sme v minulosti spolupracovali a vážil som si na ňom práve zodpovednosť a zmysel pre každý detail. Keď sme sa s manželkou rozhodli, že je čas postaviť si dom podľa našich predstáv, Michal bol naša jednoznačná voľba.

Peter s rodinouspokojný klient a kamarát