Naše služby Od pozemku až po nasťahovanie

 • Realitné služby a poradenstvo

  Realitné služby

  a poradenstvo
 • Príprava projektu na mieru

  Príprava projektu

  na mieru
 • Stavba drevodomov na kľúč

  Stavba drevodomov

  na kľúč
service 1 big

Ako fungujeme Kompletné služby
pod jednou strechou

Je len na Vás pre aký rozsah spolupráce sa rozhodnete, my sa dokážeme prispôsobiť každému individuálnemu scenáru. Vieme zastrešiť nie len samotnú výstavbu domu, ale tiež sa Vám dokážeme postarať o Vašu aktuálnu nehnuteľnosť, ak je výstavba alebo kúpa tej novej na jej predaj viazaná. Vďaka tomu vieme spoločne nastaviť časový rámec potrebný na dokončenie domu do konečného štádia, kedy sa môžete nasťahovať a plnohodnotne užívať svoj nový domov. Vďaka množstvu klientov, s ktorými sme doposiaľ spolupracovali sme mali možnosť overiť si kvalitu širokej škály dodávateľov a zabezpečiť tak kompletnú ponuku pre zariadenie a vybavenie domu. Výstavba domu však nie je len o materiáloch a manuálnej práci, s realizáciou sú spojené mnohokrát zdĺhavé administratívne úkony a tiež drahocenný čas spojený s riešením "papierovačiek" týkajúcich sa rôznych povolení a súhlasov rôznych inštitúcií. Aj toto si berieme na starosť pre Vás, aby takej významnej udalosti, ako je nový domov, nepredchádzali nekonečné starosti a nečakané prekvapenia, lebo nás už naozaj len tak niečo neprekvapí. 

services together

Stavba domu Forma spolupráce

Vyberiete si jeden z projektov<br>z našej ponuky
1. možnosť

Vyberiete si jeden z projektov
z našej ponuky

Projekty v našej ponuke sú jedinečné vďaka tomu, že sa v nich odzrkadľuje každá jedna skúsenosť, ktorou sme si prešli za všetky roky venované výstavbe domov. Kládli sme dôraz na každý detail tak, aby poskytovali svojim budúcim obyvateľom funkčné a zároveň estetické bývanie. Bez kompromisov. V ponuke máme projekty, z ktorých si vyberie naozaj každý a pritom je každý z nich výnimočný.

Navrhneme a postavíme Vám<br>rodinný dom na mieru
2. možnosť

Navrhneme a postavíme Vám
rodinný dom na mieru

Každý máme svoje predstavy o vysnívanom dome. Aj vďaka tomu, že tieto sny vieme našim klientom splniť, je naša práca zároveň aj naším poslaním. Povedzte nám viac, ako si predstavujete nažívať s Vašimi najbližšími a my sa postaráme o to, aby sa Vaše túžby stali skutočnosťou. Krok po kroku spoločne vytvoríme Váš domov od projektu až po nasťahovanie tak, aby spĺňal všetky dôležité kritéria pre spokojné bývane. s maximálnym využitím potenciálu pozemku, dispozície a na ktorom bude stáť.

Vyberiete si z aktuálnej ponuky domov, ktoré práve staviame alebo sú už dokončené
3. možnosť

Vyberiete si z aktuálnej ponuky domov, ktoré práve staviame alebo sú už dokončené

Realizujeme výstavbu samostatných alebo viacerých projektov vedľa seba, ktoré si nachádzajú svojich majiteľov v rôznej fáze výstavby. Veľkou výhodou je, že v takomto prípade klient ušetrí veľa času, ktorý by inak venoval zdĺhavej administratíve spojenej s povoleniami pred začatím stavby a tiež je klient odbremenený od starostí so zháňaním odborníkov pre každú jednu činnosť spojenú s výstavbou domu. A verte nám, tých činností je oveľa viac, ako ste si mysleli.

Náš proces Ako prebieha spolupráca

 • Vybavíme všetkú administratívu Vybavíme všetkú administratívu
 • Nájdeme vhodný pozemok Nájdeme vhodný pozemok
 • Zabezpečíme<br>projekt Zabezpečíme
  projekt
 • Dom postavíme a zariadime Dom postavíme a zariadime
 • Pomôžeme so sťahovaním Pomôžeme so sťahovaním
 • Ubezpečíme sa, že spokojne bývate Ubezpečíme sa, že spokojne bývate

Vieme Vám tiež pomôcť Ďalšie služby

Návrh, realizácia a zariadenie<br>interiéru na mieru
THE CONCEPT INTERIOR DESIGN

Návrh, realizácia a zariadenie
interiéru na mieru

Ponúkame kompletné dizajnérske a realizačné služby, tak aby sme Vám čo najviac uľahčili a spríjemnili celý proces zariaďovania nového bývania. Postaráme sa naozaj o všetko, Vy sa len nasťahujete.

Zabezpečenie stavebného pozemku a predaj starej nehnuteľnosti
THE CONCEPT REAK ESTATE

Zabezpečenie stavebného pozemku a predaj starej nehnuteľnosti

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti sprostredkovania predaja, či kúpy nehnuteľnosti, Vám radi pomôžeme a poradíme aj v tomto ohľade. Rovnako aj pri výbere vhodného pozemku, kde je dôležitých hneď niekoľko faktorov, zúročujeme naše poznatky tak, aby sa naplno využil jeho potenciál v kombinácii s projektom domu, ktorý na ňom staviame.

Starostlivosť o klienta Pri finálnom odovzdaní domu
od THE CONCEPT HOME získate tiež:

 • Projektovú dokumentáciu
 • Fotodokumentáciu z výstavby
 • Energetický certifikát
 • Revízne správy
 • Protokol o odovzdaní
 • Záručné listy
 • Manuál starostlivosti a užívania domu
 • Darček :)