Ako prebieha
výstavba drevodomu

 • 3 mesiace hrubá stavba

  3 mesiace

  hrubá stavba
 • 6 mesiacov odovzdanie

  6 mesiacov

  odovzdanie
 • Suchý proces výstavby

  Suchý proces

  výstavby
DJI 0008

Výstavba drevodomu Krok po kroku

1. krok

Kvalitná stavba začína od základov

Základom všetkého je mať dobrý základ. Preto si dávame obzvlášť záležať na dodržaní všetkých postupov počas realizácie základovej dosky.

2. krok

Montáž obvodových stien

Obvodové steny sa vyrábajú vo výrobnej hale podľa pripraveného projektu výrobnej dokumentácie. Dbáme na presnosť vo výrobe a aj pri montáži, ktorá prechádza počas výstavby viacnásobnou kontrolou.

3. krok

Montáž strechy

Realizáciu strechy nám zabezpečuje dodávateľ, ktorého sme si starostlivo vybrali po dlhoročných skúsenostiach, a ktorý sa špecializuje iba na realizáciu rovných striech. Dôležitosť bezchybného prevedenia strešnej izolácie je pre naše stavby jedna z najdôležitejších súčastí.

4. krok

Montáž okien

Montáž veľkoformátových okien nám zabezpečujem dodávateľ RI OKNÁ, ktorého sme si starostlivo vybrali po dlhoročných skúsenostiach. Dôležitosť bezchybnej realizácie je pre nás prioritou, preto vykonávame dodatočnú kontrolu externým špecialistom na okná.

5. krok

Zateplenie stavby

Pre nadštandardné zateplenie našich stavieb používame 200 mm polystyrén. Hrúbka zateplenia nám umožňuje dizajnovo zabudovať exteriérové žalúzie.

6. krok

Montáž hrubej elektroinštalácie

Hrubá elektorinštalácia je realizovaná na mieru na stavbe podľa projektu a konzultácie s klientom. Odborne prevedená elektroinštalácia je základom pre bezproblémové a bezpečné úžívanie domu.

7.krok

Liata podlaha Anhydrit

Anhydritový liaty poter vytvára ideálnu rovnú a hladkú podlahovú plochu pre finálnu nášľapnú vrstvu akou je dlažba, plávajúca podlaha, PVC, koberec, parkety a iné. Podlaha sa nanáša v tekutom stave preto nevytvára žiadne dutiny v okolí vykurovacích trubiek, a tým zvyšuje účinnosť podlahového kúrenia.