Rodinný dom

VEGA PLUS
Chorvátsky Grob

Mám záujem Pozrieť referenciu
  • Obytná plocha 262,3 m²
  • Terasa 50 m²
  • Interiér 6 izieb
  • Garáž 1 miesto

Mali sme postarané
naozaj o všetko!Stačilo sa len nasťahovať.

Veľmi oceňujem profesionálny prístup, nie len počas stavby, ale aj po ukončení a odovzdaní a taktiež pri riešení menších dodatočných požiadaviek.

V rámci zmluvne dohodnutých podmienok boli naplnené všetky dohody. Developer bol ochotný a schopný reagovať na dodatočné požiadavky a tieto flexibilne doplniť.

Vrelo odporúčam, a obzvlášť klientom, ktorí nemajú čas alebo kompetenciu kontrolovať proces stavby a jej kvalitu.

Realitné služby

Realitné služby

Kúpa novej nehnuteľnosti
Predaj starej nehnuteľnosti
Poradenstvo

Projekčné služby

Projekčné služby

Projektová dokumentácia
Zmeny v projekte
Individuálny projekt

Stavebné služby

Stavebné služby

Stavba domu na kľúč
Inžiniering a povolenia
Kolaudácia a certifikácia

Dizajnérske služby

Dizajnérske služby

Návrh interiéru na mieru
Realizácia interiéru na kľúč
Dekorácie a doplnky

Projekt Základom každého domu
je kvalitný projekt

Projekt VEGA PLUS vznikol ako odozva na obľúbený projekt VEGA, kedy naši klienti potrebovali o niečo viac úžitkovej plochy, no stále nechceli poľaviť z nadštandardu, ktorý dispozične a esteticky ponúka jeho jednopodlažná verzia. A tak sme dotvorili už tak jedinečný projekt a dodali mu len pomyselnú čerešničku v podobe odstúpeného poschodia, vďaka čomu sme dosiahli modernú architektúru aj pri poschodovej verzii a taktiež získali potrebné metre štvorcové pre budúcich obyvateľov. Na prízemí sme zachovali tvar U, vďaka ktorému je denná aj izbová časť prepojená a stretávajú sa v strede átria. Dispozícia spolu s veľkoformátovým presklením  poskytujú neopakovateľný výhľad z každého okna v ktorejkoľvek miestnosti. Zo vstupnej chodby sa dizajnovým schodiskom dostanete do úplne samostatného sveta, ktoré disponuje priestrannou izbou, kúpeľňou a samozrejme veľkorysým šatníkom. Aby sa využil potenciál tohto projektu na maximum, je veľmi dôležité vybrať správnu orientáciu jeho osadenia na pozemku s minimálnou rozlohou od 800 m².

Realizáciu výstavby aj tohto projektu Vám s radosťou zabezpečíme a zároveň kompletne dokončíme v exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru.

 

 

Pozrieť projekt

Kontakt Zaujali Vás naše riešenia?
Dohodnite si s nami stretnutie