Rodinný dom

FORTIS III.
Chorvátsky Grob

Mám záujem Pozrieť referenciu
  • Obytná plocha 165,11 m²
  • Terasa 27 m²
  • Interiér 4 izby
  • Garáž 2 miesta

Sme veľmi spokojní
a domček si užívame.Marek a Andrea

Čo sa týka bývania, sme veľmi spokojní, domček si užívame. Je postavený presne tak, ako sme chceli. Veľká výhoda je, že čo sa týka vnutorného usporiadania, mohli sme si ho navrhnúť podľa našich predstáv. Aj keď sa vyskytli nejaké pokolaudačné závady, boli rýchlo odstránené a dom máme v plnom užívaní. Stavbu domu, ako aj spoluprácu s THE CONCEPT HOME, môžeme len odporučiť. 
Realitné služby

Realitné služby

Kúpa novej nehnuteľnosti
Predaj starej nehnuteľnosti
Poradenstvo

Projekčné služby

Projekčné služby

Projektová dokumentácia
Zmeny v projekte
Individuálny projekt

Stavebné služby

Stavebné služby

Stavba domu na kľúč
Inžiniering a povolenia
Kolaudácia a certifikácia

Dizajnérske služby

Dizajnérske služby

Návrh interiéru na mieru
Realizácia interiéru na kľúč
Dekorácie a doplnky

ProjektZákladom každého domu
je kvalitný projekt

Projekt FORTIS v našom portfóliu zatiaľ vedie v obľúbenosti a počte realizácii. Je to naozaj jedinečný projekt, ktorý osloví takmer každého a poskytuje veľmi príjemné a zároveň funkčné bývanie pre ľudí s rôznorodým rodinným zložením. Architektúra má tvar písmena L a je veľmi prakticky dispozične riešený. Vstup je z exteriéru veľmi nenápadný a poskytuje dostatočné súkromie nie len pre srdce domu, ktorým je obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou, ale aj pre zvyšok interiéru. Veľkoformátové presklenie zabezpečuje priamy kontakt so záhradou a priamy výstup do exteriéru z každej miestnosti v dome. Aj preto je veľmi kľúčové vybrať správnu orientáciu jeho osadenia na pozemku s minimálnou rozlohou od 600 m².

Realizáciu výstavby aj tohto projektu Vám s radosťou zabezpečíme a zároveň kompletne dokončíme v exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru.

Pozrieť projekt

Kontakt Zaujali Vás naše riešenia?
Dohodnite si s nami stretnutie