Rodinný dom

FORTIS I.
Chorvátsky Grob

Mám záujem Pozrieť referenciu
  • Obytná plocha 128 m²
  • Terasa 30 m²
  • Interiér 4 izby
  • Parkovanie 2 miesta

Naše stretnutie
nemohla byť náhoda!Maroš Kemény s rodinou

Asi každému z nás prišli v živote do cesty situácie, kedy si povedal: Tak toto nemôže byť náhoda! Pre našu rodinu určite nebolo náhodné stretnutie s Michalom Drobným. V čase, kedy sme sa začali pohrávať s myšlienkou zmeny bývania sme ani len netušili, že o pár dní sa táto idea dá do pohybu, a že z prvotnej nočnej mory v podobe všetkých tých starostí s tým spojených, to vlastne nebude vôbec také komplikované. 
Rozhodnúť sa opustiť byt v Bratislave, s ktorým sa spájalo množstvo krásnych spomienok, a do ktorého sme pri zariaďovaní vložili okrem financií aj naše srdcia, nebolo vôbec jednoduché. Ale zmena je život a my sme vedeli, že táto zmena bude viac ako príjemná hneď, ako sme uvideli vizualizáciu nášho budúceho bývania. To bol prvý zlomový bod, kedy sme sa mohli vďaka 3D virtuálnej realite prechádzať našim budúcim domom a vidieť aspoň zlomok toho, čo nás čaká. 
V momente, keď nám THE CONCPET ponúkol okrem stavby rodinného domu aj riešenie problému s predajom bytu, neváhali sme a vydali sa na cestu za novým bývaním. Keď sa na to spätne pozrieme, k profesionálnym a komplexným službám nám Michal dal ako bonus viac času na rodinu, prácu a čas na rozmýšľanie ako si náš dom zariadime. Žiadna nekonečná administratíva, či únavné návštevy inštitúcií. 
Od prvej myšlienky zmeny bývania ubehol ani nie rok a my už si naplno vychutnávame výhody bývania v dome. Je presne taký ako sme vždy chceli. Minimalistický, dizajnovo zaujímavý, ekologický a dostatočne priestranný zároveň.
Obrovskou výhodou bola možnosť prispôsobiť si interiér presne podľa našich potrieb. To všetko vďaka drevostavbe, ktorá je dokonale modulovateľná.  
Najväčším benefitom sa však ukázalo to, čo si nedokážete objednať ani kúpiť. A to je pocit bezpečia pre rodinu, voľnosť pre deti vďaka priateľskému susedstvu a množstvo voľnočasových aktivít, ktoré  daná lokalita ponúka.
Vďaka Michalovi a jeho tímu odborníkov, ktorý nás na ceste k novému domovu sprevádzali, si dnes naplno užívame pocit domova. Ďakujeme! 

Video Vitajte na návšteve

Realitné služby

Realitné služby

Kúpa novej nehnuteľnosti
Predaj starej nehnuteľnosti
Poradenstvo

Projekčné služby

Projekčné služby

Projektová dokumentácia
Zmeny v projekte
Individuálny projekt

Stavebné služby

Stavebné služby

Stavba domu na kľúč
Inžiniering a povolenia
Kolaudácia a certifikácia

Dizajnérske služby

Dizajnérske služby

Návrh interiéru na mieru
Realizácia interiéru na kľúč
Dekorácie a doplnky

Projekt Základom každého domu
je kvalitný projekt

Projekt FORTIS v našom portfóliu zatiaľ vedie v obľúbenosti a počte realizácii. Je to naozaj jedinečný projekt, ktorý osloví takmer každého a poskytuje veľmi príjemné a zároveň funkčné bývanie pre ľudí s rôznorodým rodinným zložením. Architektúra má tvar písmena L a je veľmi zaujímavo a prakticky dispozične riešený. Vstup je z exteriéru veľmi nenápadný a poskytuje dostatočné súkromie nie len pre srdce domu, ktorým je obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou, ale aj pre zvyšok interiéru. Veľkoformátové presklenie zabezpečuje priamy kontakt so záhradou a priamy výstup do exteriéru z každej miestnosti v dome. Aj preto je veľmi kľúčové vybrať správnu orientáciu jeho osadenia na pozemku s minimálnou rozlohou od 600 m².

Realizáciu výstavby aj tohto projektu Vám s radosťou zabezpečíme a zároveň kompletne dokončíme v exkluzívnom prevedení exteriéru aj interiéru.

 

 

 

Pozrieť projekt

Kontakt Zaujali Vás naše riešenia?
Dohodnite si s nami stretnutie