Úvod Aktuálna ponukaModerný DVOJDOM

Moderný DVOJDOM

 

THE CONCEPT HOME Vám ponúka exkluzívne 4 izbový priestranný rodinný dom v projekte moderného dvojdomu. Tento šikovne dispozične riešený projekt má výmeru 137,42 m2 a ponúka veľkorysý priestor na bývanie.  

Táto nehnuteľnosť sa nachádza vo výstavbe štyroch rovnakých projektov vedľa seba, čím si zachová svoju jedinečnosť a zároveň tak dômyselne rieši súkromie svojich obyvateľov. Lokalita Monarská Alej 2 Chorvátsky Grob - časť Čierna Voda, v ktorej sa projekt realizuje, ponúka pokojné a bezpečné prostredie s dobrou dostupnosťou do Bratislavy. Vďaka prebiehajúcej realizácii rýchlostnej cesty Projektu D4/R7, ktorej spustenie je plánované už tento rok, bude aj táto lokalita odľahčená od individuálnej automobilovej dopravy, vďaka čomu sa ešte skráti časová vzdialenosť smerom z a do Bratislavy.

PRÍZEMIE

Dispozičné riešenie domu je navrhnuté veľmi rozumne a funkčne, vďaka čomu je celý priestor naplno využitý. Prízemie ponúka 67,25m2 úžitkovej plochy a nachádza sa tu vstupná chodba, technická miestnosť, samostatné WC, schodisko. Zvyšný priestor tvorí moderne a funkčne riešená obývačka spojená s kuchyňou a jedálňou a vďaka veľkoplošnému preskleniu kvalitnými hliníkovými oknami je celý priestor krásne presvetlený a ponúka výhľad na záhradu.  

POSCHODIE

Na poschodí s úžitkovou plochou 70,17 m2 sa nachádzajú dve samostatné izby a k nim prislúchajúca kúpeľňa na chodbe a priestranná spálňa s vlastným šatníkom a taktiež vlastnou kúpeľňou.

INTERIÉR

Čo sa týka interiéru, v jeho prevedení je zahrnuté podlahové kúrenie v celom dome v každej miestnosti s dotykovým termostatom pre reguláciu každej izby samostatne. Do interiéru má klient možnosť výberu zo 16 farebných prevedení parkiet spolu s obvodovými lištami k farbe podlahy a s použitím vysokokvalitnej podložky Quick Step. Tiež 16 farieb interiérových dverí s možnosťou výberu farebného prevedenia kľučiek, moderný obklad zo Španielska v 9 farbách, batérie a sanitu značky Hansgrohe, Ideal Standard a iných prvotriednych dodávateľov. Celý výber štandardu je možné vidieť na jednom mieste v našom showroome, kde si klient v pohodlí moderných priestorov môže podľa vlastného vkusu vybrať farebné kombinácie a dotvoriť si tak svoje budúce bývanie do posledného detailu.

EXTERIÉR

V cene sú zahrnuté exteriérové úpravy ako je špeciálny exteriérový drevený obklad, vonkajšie osvetlenie, zateplenie domu 20 cm polystyrénom, oplotenie z troch strán, upravené spevnené plochy vrátane dvoch parkovacích miest pred domom, predpríprava na alarm a bezpečnostné kamery a predpríprava na exteriérové žalúzie zabudovaná v zateplení.

Tento projekt  je exkluzívne z našej dielne a je ideálnym riešením zdravého, ekologického a ekonomického bývania spojeného s estetickým, kvalitným a funkčným prevedením. Výstavba je plánovaná na jún 2020 a ukončenie v novembri 2020.

Virtuálna prehliadka

vr

Vyberte si bývanie

interier denna cast 03 interier denna cast 03

interier denna cast 03

interier denna cast 02 interier denna cast 02

interier denna cast 02

interier denna cast 01 interier denna cast 01

interier denna cast 01

interier detska izba interier detska izba

interier detska izba

interier spalna interier spalna

interier spalna

interier kupelna interier kupelna

interier kupelna

Interier